Projeye nasıl destek olabilirsiniz?
Sipariş vererek:


Nasıl satın alırım?
Ülkemizde Paypal kapandığından dolayı, siparişlerinizi şuan için sadece EFT/Havale yoluyla gerçekleştirebilirsiniz. Yukarıdaki tabloda yer alan dilediğiniz tutarı Şafak Yalçınkaya adına İş Bankası Ankara Yenişehir Şubesi TL Hesabına (Ödemeleriniz için IBAN: TR6300 0640 0000 1421 8488 5219) gönderip linkteki formu doldurmanız siparişi tamamlamanız için yeterli olacaktır.


Sponsor olarak:

Proje içerisinde belirli bir ücret ya da hizmet karşılığında reklamınızın yer alması için size özel olarak tarafımızdan hazırlanan çözümler paketi. Örneğin oyun içerisinde billboard'unuzun olması gibi... Detaylı sunum için lütfen bizimle iletişime geçin!..


Finansör olarak:

Projeye yapacağınız maddi destekle, sizin için uzun vadede iyi kar edebileceğiniz bir yatırım aracına dönüşmesi. Örneğin 50.000 TL karşılığında %1'ine 500.000 TL karşılığında %10'una sahip olmanız gibi... Detaylı sunum için lütfen bizimle iletişime geçin!..


Gönüllü olarak:

Projeye katkı sağlayabileceğinizi düşündüğünüz her hangi bir profesyonel yeteneğiniz varsa lütfen bizimle iletişime geçin!..