Nedir?

Mars'ta başlayıp uzaylı istilasıyla devam eden bilim-kurgu temasıyla Şafak Yalçınkaya'nın 2010 yılında ar-gesine başladığı, bilgisayar oyunu projelerinin dördüncüsüdür. CDIS Lab.'ın gelişimini üstlendiği proje, bugün uluslararası kaliteye sahip bir oyun olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. (Emeği geçenler bölümümüze buradan ulaşabilirsiniz.) Bir çok platformda yayımlanmasıyla ülkemize katma değer sağlaması planlanmaktadır.


Oyun:

FPS türünde olan oyunumuz için halen geliştirilmesine destek verdiğimiz yeni bir oyun motoru kullanılmaktadır. Oyun ilk olarak PC için Windows (klavye ve fare düzeni) ortamında dijital olarak yayımlanacak. Ayrıca Android, iOS, MacOS, Linux, PlayStation Vita, PlayStation 4, Xbox One platformlarında ve köklerimizi oluşturan ilk bilgisayarlarımız Commodore 64 ve Amiga 500'e çıkarılabilmesi için maddi kaynak arayışlarımız ve çalışmalarımız halen sürmektedir.


Siz de destek olabilirsiniz!

Yerli oyun ekosisteminin gelişimine katkı sağlayıp, nitelikli insan gücü yetiştirip, mevcut iş gücünü istihdam ederek, yeni teknolojiler geliştirip, ülkemizi tanıtma ve katma değer sağlama hedefinde olduğumuz bu projemize siz de destek olabilirsiniz. Ayrıntılı açıklama sipariş bölümümüzde...