MMXVIII Aylık Bülten

Projelerimizle ilgili 2018 yılı içerisindeki tüm gelişmelere aylık

Devamı

Web sitelerimiz yenilendi

CDIS Network bünyesinde bulunan tüm projelerin web siteleri yenilendi

Devamı

Desteklerinizi bekliyoruz

Her geçen gün inanılmaz bir hızla büyüyen oyun pazarında, dünya

Devamı

Seçiminizi yapın

İlk olarak hangi oyunumuzun yayımlanmasını istersiniz? Steam ve

Devamı

Dev bir prodüksiyona dönüşüyoruz

Oyun projelerimizin hikayesi kitap olarak çıksa! Ardından dizisi,

Devamı

Flash oyun projelerimiz iptal

Oyunlarımızı daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına flash tabanlı

Devamı

Yüz küçük oyunluk dev proje

CDIS Lab. olarak kişisel gelişimimiz için her ay 100 Küçük Oyun

Devamı

İlk üç oyunumuz

İlk olarak facebook, ardından akıllı telefonlar ve tabletler

Devamı

Oyun geliştirmeye başlıyoruz

CDIS olarak yerli oyunlar geliştirmek için ar-ge çalışmalarına

Devamı


MMXVIII Aylık Bülten

Projelerimizle ilgili 2018 yılı içerisindeki tüm gelişmelere aylık olarak bu sayfadan ulaşabileceksiniz.

18.11.2018
Oyun motorumuzda bu ay yayımlanan yeni güncellemelerle birlikte tüm oyunlarımızın yapay zekasının daha da iyi olabilmesi için çalışmalara başladık.

18.10.2018
Oyunumuzun DirectX 11 sürümü tamamlandı. Güncel ekran görüntülerine galeriden ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu ay oyunlarımızın yeni fragmanlarını da beğeninize sunduk:


18.09.2018
Bu yaz CDIS Lab. atölyesinde şenlik vardı. Ekibe yeni katılan çekirgelerimizle birlikte iyi bir çalışma ortaya koyduk. Yeni PC oyunumuz İstila da çok yakında sizlerle olacak.


18.08.2018
Yeni PC oyun projemiz Zıp Zıp Tavşan çok yakında sizlerle.


18.07.2018
Commodore 64 için 3 oyunu da projelendirmeye başladık. Oyunları basic dili ile yazılmış yazı tabanlı macera olarak mı yoksa SEUCK (Shoot 'Em Up Construction Kit) ile hazırlanmış aksiyon oyunu olarak mı görmek istersiniz? Bu konudaki görüşlerinizi bize iletişim bölümümüzden gönderebilirsiniz.

18.06.2018
Projelerimizin bulut hesapları açılmıştır. Çok yakında oyunlarla ilgili bir çok içeriğe buradan ulaşabileceksiniz. OİMB ÖFYK CGA

18.05.2018
Daha geniş kitlelere ulaşmamızı sağlayacak olan Turkcell Arıkovanı'yla Osmanlı İmparatorluğu: Muhteşem Binyıl için iş birliğimiz başlamıştır. Yakın tarihte açılacak olan Arıkovanı sayfamız üzerinden sipariş vererek bize destek olabileceksiniz. Bu gelişmeden dolayı oyunlarımızın çıkış tarihleri ertelenmiştir.

18.04.2018
Yaklaşık bir yıldır çıkmasını beklediğimiz oyun motorumuzdaki güncelleme sonunda yayınlandı. Bununla birlikte tüm oyunlarımızı DirectX 11 ve PBR (Physically Based Rendering) uyumlu hale getirebilmek için çalışmalara başladık. OİMB için örnek Öncesi - Sonrası

18.03.2018
Oyunlarımızın alpha testlerinin tamamlandığını siz takipçilerimize bildirmekten memnuniyet duyuruyoruz. Geri dönüşleriniz doğrultusunda hata giderme ve iyileştirme sürecimiz tamamlanmış olup beta test sürecine bu tarih itibariyle girilmiştir.

18.02.2018
Steam mağazalarımız yayın hayatına başlamıştır. Desteklerinizi bekliyoruz.18.01.2018
• 1 - 4 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek olan GİST - Uluslararası Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı Gaming İstanbul 2018'de geliştirme aşamasında olan 3 oyunumuzun kartvizitleri dağıtılacaktır. Bu üç kartivizitin de fotoğrafını Whatsapp'tan gönderen ilk 10 talihliye Steam üzerinden oyunları hediye edeceğiz.


• Oyunlarımız sınırlı sayıdaki hediyeler ve çeşitli ayrıcalıklar ile ön-siparişe açılmıştır. Destekleriniz için şimdiden çok teşekkürler.